Offering you a complete choice of products which include 10mm diamond groove rubber sheet.
₹ 1700 / Meter Get Latest Price
| Pattern | Fine Diamond |
| Base Polymer | EPDM |
| Thickness | 10mm |
| Width | 1000 mm |
| Hardness | 65 Shore A |
| Application | Lagging |
| Color | Black |
| Roll Length | 25 m |
Minimum order quantity: 100 Meter
Rayesh Sanghvi (CEO)
Sanghvii Conveyors
1st Floor, 121-125 B Block, Silver Square, Thaltej Shilaj Road, Thaltej
Ahmedabad - 380059, Gujarat, India